افغانستانجهان

خانه مود فرانسه وارد صنعت فلم‌سازی شد

سن لوران طراح مشهور مود فرانسوی با راه‌اندازی بخش فلم وارد صنعت سینما شد. سن لوران پروداکشنز با ساخت جدیدترین فلم پدرو آلمادوار وارد عرصه سینما شد.«راه عجیب زندگی» ساخته جدید آلمادوار که یک فلم کوتاه وسترن است و نیز پروژه‌هایی از دیوید کراننبرگ و پائولو سورنتینو حاصل عملکرد سینمایی خانه مود فرانسوی است.
ایتن هاوک و پدرو پاسکال در فلم کوتاه آلمادوار در نقش ۲ تفنگچی سابق میانسال که پس از ۲۵ سال دوباره دوستی قدیمی‌شان را زنده می‌کنند بازی کرده‌اند.به نظر می‌رسد سن لوران پس از اینکه ستارگان سینمایی سال‌ها با پوشیدن لباس‌های این خانه مود بالای فرش سرخ جشنواره‌های مختلف رفتند، حالا می‌خواهد به صورت جدی‌تری در صنعت سینما دیده شود.
سن لوران پروداکشنز توسط آنتونی واکارلو مدیر این خانه مود اداره می‌شود و ۲ پروژه جدید دیوید کراننبرگ و پائولو سورنتینو اکنون در همین کمپنی در حال ساخت است.کراننبرگ کارگردان کانادایی چهره محبوب جشنواره کن است و سال پیش آخرین فلمش «جنایت‌های آینده» را در کاخ جشنواره به نمایش درآورد. سورنتینو کارگردان ایتالیایی نیز با «دست خدا» در سال ۲۰۲۱ در جشنواره کن حضور داشت.هدف این است که در فلم‌های بعدی سن لوران پروداکشنز لباس‌هایی از این برند مود نیز نمایش داده شود.واکارلو گفته است قصد دارد با استعدادهای بزرگ سینمایی که سال‌ها الهام‌بخش وی بوده‌اند کار کند و برای آنها فضای بیشتری فراهم آورد.

دکمه بازگشت به بالا