افغانستان

حوادث ترافیکی در سه ولایت کشور چندین کشته و زخمی برجا گذاشت

در نتیجه وقوع چندین حادثه ترافیکی در ولایت‌های ننگرهار، بغلان ومیدان وردک سه نفر به شمول یک کودک جان باختند و چهار نفر دیگر زخم برداشتند.

مسوولان امارت اسلامی در ولایت میدان وردک روز یک‌شنبه، چهاردهم جوزا اعلام کرده اند که این رویداد روز گذشته در ولسوالی «نرخ» میدان وردک دقیق زمانی رخ داده است که یک عراده موتر نوع سراچه با یک عراده موتر نوع فیلدر در مسیر شاهراه کابل –قندهار با هم برخورد کرده اند، که در نتیجه آن یک زن جان باخته است وچهار تن دیگر به شمول یک زن و یک کودک همچنان زخم برداشته‌اند.

مسوولان امارت اسلامی در ولایت میدان وردک وقوع این رویداد ترافیکی را تایید کرده‌اند.

از سوی هم در یک رویداد مشابه دیگر روز گذشته در ولسوالی «اچین» ننگرهار یک مرد به اسم اسماعیل که گفته می‌شود سوار بر موتر سایکل بوده است پس از از برخورد با یک عراده موتر نوع سوزکی زخم برداشت و لحظاتی پس از حادثه در شفاخانه به اثر شدت جراحت جان باخت.

بر بنیاد گزارش ها اسماعیل عضو امارت اسلامی در ولایت بغلان بوده است.

از سوی هم در یک رویداد دیگر در ولایت بغلان پیش از چاشت روز گذشته در منطقه «لعلمه»از مربوطات سالنگ شمالی در مسیر راه کابل-پلخمری یک عراده موتر نوع فیلدر یک کودک را زیر گرفت و زخم برداشت و لحظاتی پس از آن در پی جراحت بیش از حد در شفاخانه جان باخت.

اخیرا موارد گسترده‌ی از رویداد‌های ترافیکی در ولایات مختلف کشور گزارش داده می‌شود ودر بیشتر موارد علت اصلی رویداد‌های ترافیکی در کشور بی احتیاطی رانندگان عنوان می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا