پول

جانی دپ گران ترین قرارداد تمام دوران را با غول مد امضا کرد

جانی دپ بازیگر آمریکایی که پس از پیروزی در دعوای افترا که علیه همسر سابقش امبر هرد مطرح کرده بود، به سینما بازگشت، با غول مد لوکس فرانسوی قراردادی رکورددار امضا کرد.

سال گذشته جانی دپ، بازیگر مشهور آمریکایی که با شکایت افترا علیه همسر سابقش امبر هرد در دستور کار قرار گرفت، به دلیل سخنان هرد، اعتبار خود را از دست داد.

این بازیگر 59 ساله که پس از سه سال با فیلم جدیدش «ژان دو بری» برای نمایش در جشنواره کن به هالیوود بازگشته بود، قرارداد مهمی در دنیای مد امضا کرد.

دپ که برای مدت طولانی چهره برند غول مد فرانسوی دیور بوده است، از روند آشفته دادخواهی با این برند آسیب دیده است.

معلوم شد که بازیکنی که در ماه اکتبر پس از برنده شدن در پرونده، دوباره با این برند قرارداد امضا کرد، یک قرارداد رکورددار با دیور امضا کرد.

دپ که از سال 2015 با این برند کار می کرد، قراردادی 20 میلیون دلاری با کریستین دیور انجام داد.

قرارداد این بازیگر با دیور گران ترین معامله ای است که تا به حال برای یک کمپین عطر مردانه انجام شده است.
دپ که روند دشواری را که با همسر سابقش امبر هرد پشت سر گذاشت، همچنان چهره دیور ساواژ خواهد بود.

پیش از این رابرت پتینسون بازیگر بریتانیایی با دیور به ارزش 12 میلیون دلار و برد پیت و شنل به ارزش 7 میلیون دلار قرارداد داشتند.

امبر هرد با از دست دادن دعوای افترای مطرح شده توسط جانی دپ، بازیگری را رها کرد و هالیوود را ترک کرد. این بازیگر که به دلیل اظهاراتش در جریان طلاق، اعتبارش متزلزل شده بود، به اسپانیا نقل مکان کرد.

گفته شد این بازیکن 37 ساله که با دخترش اونا در پایتخت مادرید دیده شده بود، اکنون در اروپا زندگی خواهد کرد.

طبق اخبار دیلی میل، هرد که می تواند به زبان اسپانیایی صحبت کند، می خواهد فرزندش را در اسپانیا بزرگ کند و از این همه آشوب دور بماند.
این منابع گفتند: “هارد عجله ای برای بازگشت به هالیوود ندارد، اما زمانی که زمان مناسب و پروژه مناسب را پیدا کند، این کار را خواهد کرد.”

دکمه بازگشت به بالا